По принцип много обичам червения цвят, особено в класическата комбинация с черно. Този път обаче подаръкът за една очарователна приятелка не беше умишлено решен в тези цветове, а трябваше да бъде нагоден към опаковката, която ми дадоха от магазина към самия подарък. Въпреки че бях твърдо решена да правя специална кутийка, реших че е срамота да не използвам хубавата опаковка и с малко декориране се получи това:
А това е картичката към подаръка:
Цветята са мое производство от една разтегателна хартия, която напръсках щедро с течни перли. Надявам се рожденичката да харесва червено и черно.
И тъй като видях няколко предизвикателства по темата ще я включа в някои от тях.
I will include it into the following challenges: