Привет, днес ще покажа тук едно комплектче от картичка и кутийка за подарък за една приятелка на дъщеря ми! Печатчето "Четящата красавица" идеално залепна за идеята, която имах за тази малка красавица. Разбира се, да я оцветя се оказа доста по-трудно, отколкото си мислех, защото досега съм оцветявала главно прави коси, а чупливата коса е доста сложно занятие поне за мен. След доста опити върху различни хартии (да си призная никак не обичам да правя тренровки и опити, обичам да ми се получава от първия път:))), накрая избрах две картинки, от които съм доволна и ги използвах за този комплект:
И тъй като нямах подходяща хартия за цвете, използвах филц, който идеално пасна като цвят, а се оказа, че сстават много хубави цветенца от този материал.
Ще покажа комплекта в:
Забавлятелство №15 - Любима цветова комбинация - червено и бежово е друга моя любима комбинация, а жълтото е за акцент:-)
I will enter it also in:


