Това е блог наградка, която получих от Deni. Нямам много опит с такива наградки, но доколкото разбрах трябва да споделя 7 неща за себе си и това са:
1. Харесва ми да имам хобита и им отдавам всяка свободна минута
2. Обичам да пътувам
3. Картичките ми са много разнообразни по стил, защото ми харесва да екпериментирам и не искам да се спирам само на един стил или една техника
4. Харесва ми работата като еколог
5. Не обичам да гледам новинарските блокове, просто защото напоследък само се депресирам от новините
6. Обичам книгите
7. Оптимист съм - това дали нещата ще се оправят в полжителна посока зависи от настройката
И сега трябва да избера 7 мои любими блога. Те са повече от 7 и освен това, не искам моите да се повторят с тези, които Дени е избрала, така че това са:
